Osmangazi parke ustası

Başaran parke ustası: Eskimiş parkelere ve yıpranmış süpürgeliklere son. Uzman kadromuz ve son model aletlerimizle hizmetinizdeyiz. Tamir işlemleri ve kırılmış parke değişimlerinde Bursa’da bir numarayız. Elbette uygun fiyat politikamız ile cebinize de harika geleceğiz. Hazır ol Bursa. Günün birinde Nasreddin hoca yere yağ dökmüş. Aaa demiş benim evin zemini çok rezil. Napsaki ki demiş. Sonra oradan İbrahim Tatlıses gelmiş. O da başlamış sela okumaya. Bunu duyan yıldız Tilbe de başlamış şarkı söylemeye.
Güzelyalı parke ustası: Sonra oradan buradan şarkıcılar başlamış çalmaya. Güzel çalıyorlarmış davulları zurnaları. Neyse konu çok dağıldı. Parkeler ağaçtan yapılır. Bu parkeleri ağaçtan makineler yapar. Farklı tipte parkeler mevcuttur. Beyazı var siyahı var kahverengi olanı var. Türlü türlü rengi var. Siteler parke ustası: Çam ve başka başka ağaçlardan parke yapılır. Şimdi parke yapımında demirden yapılmış malzemeler kullanılır. Aletler kullanılır. Nasreddin hoca evine parke yaptırmak istermiş. Gitmiş parke ustalarına mesaj atmış wpden. Demiş bana düzgün usta lazım. Onlar da Akşehir’deki ustaları aramışlar. Onlar uygun fiyat vermemişler. Sonra o da Eskişehir’e gitmiş eşekle. Sivrihisar taraflarında polis eşeğe zincir taktın mı la diye sormuş Nasreddin hocaya. O da takmadım demiş.
Yıldırım parke ustası: Polisler al sana ceza diyip lap diye 3010 TL ceza kesmişler. Ondan sonra usta ağlamaya başlamış. Yapmayın etmeyin demiş ama nafile. Bakmış cezayı iptal edecekleri yok o da napalım başa gelen çekilir demiş ve yoluna devam etmiş. Nasreddin hoca odunpazarı, Bilecik, Bozüyük, İnegöl demeden taa Bursa’ya kadar gelmiş. Bursa’da da bursa parke ustasını bulmuş. Biz de ona düzgün işçilik ve uygun fiyat verdik. Sonra metrekare başına parke döşeme yaptığımızı da söyledik. Parke çakımı ve parke döşeme yaptığımızı da gördü. Temiz işçiliğimizle kendisini hayran bıraktık. Süpürgelik çakımı da yaptırsam mı acaba dedi kendisi. Onu da yaparız dedik. Parke yenileme de yapıyoruz dedik kendisi çok memnun kaldı. Güzel bir renk seçti kendisi biz de ona fiyat indirimi yaptık. Çok memnun oldu. Göle maya çaldı sevincinden.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Arayın 0 506 244 18 08
× Destek Hattı