Mudanya Parke Ustası

Bademli Parke Ustası: Toplum olarak temizliği ve düzeni seven insanlarız. Bu sebepten dolayı evlerimize çok fazla dekorasyon da yaptırmaktayız. Kartonpiyer, alçı tavan, ve parkeler akla ilk gelen dekorasyon malzemeleridir. İyi bir parke döşeme yapılması için iyi malzeme, iyi usta ve düzgün bir zemin gereklidir. İşte bu noktada iyi bir usta isterseniz aramanız gereken kişiler bizleriz. Bursa parke ustası olarak sizlere kısa sürede muhteşem işçilik vadediyoruz. Uzman kadromuzla ve titiz çalışma arkadaşlarımızla evlerinizdeki eski zemin malzemesine elveda demeye hazır olun. Onun yerine seçmiş olduğunuz parkeyi hariak şekilde döşeyeceğiz. Parke yapımında ve tamirinde kullanılan eşyalarımız oldukça hijyeniktir. Yeni teknoloji ürünlerimiz sayesinde eviniz kirlenmesin. Tozsuz biçimde çalıştığımız için eviniz toz içinde kalmayacak. Bunlarla beraber aynı zamanda parke tamiri ve süpürgelik çakımı, işlerinizde de sizlere yardımcı olmaktayız. Hanım arkadaşların ne kadar titiz olduğunu biliyoruz. Bu titizlik bazen kötü şeylere sebep olmakta. Eşyalar itilirken bazen parkeler çizilebilir. Yine aynı şekilde boya sonrası boya damlayan yerleri temizlemek için bulaşık teli kullanılırsa süpürgelik ve parke çizilebilir. Bu sebepten dolayı temizliği abartmamak gerek. Gerekirse psikolojik destek alınması gerekir. Obsesif kompulsif bozukluk kötü bir şeydir. Takıntı denebilir. Zamanla tedavi edilmezse daha kötü şeylere yol açabilir. Onun için psikolog ve psikiyatrik destek alınması şarttır.
Zümrütevler parke ustası: Parke yapımı ustalık isteyen bir işlemdir. Her kişiye bu işi emanet etmemelisiniz. Sonuçta kendi eviniz. Uzun süre bu yerde yaşayacaksınız. Bize işinizi verirseniz sizlere harika şeyler teslim ederiz.
Nilüfer Parke Ustası: evde topuklu ayakkabı ya da terlik giyilmesi parkelere zarar vermektedir. Bundan dolayı topuklu şeyleri evde giymeyin olur mu? Halı kilim gibi ürünler parkenin kirlenmesini ve çizilmesini önlerler.
Metrekare ücretiyle parke döşeme, parke tamiri, süpürgelik çakımı, gibi tamir durumlarında sitemizde yer alan telefon numarasından bize ulaşabilirsiniz. Evcil hayvanlarınıza da dikkat etmelisiniz. Çünkü onlar parkeleri çizebilir ve parkelere zarar verebilir. Ayrıca süpürgelik düzgün çakılmazsa zamanla açılmalar olmakta ve bu açıklıkta böcekler yaşamaktadır. Bundan dolayı bu boşlukları silikonlayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Arayın 0 506 244 18 08
× Destek Hattı