Osmangazi Parke Ustası

Bursa parke ustası: uzun yıllardan beri bu işi yapmaktayız. Evinizi bize emanet edeceksiniz sonuç olarak. Güvenmediğiniz birisine evinizi veremezsiniz. Son zamanlarda gelen göçmenlerle beraber ve ülke içi göçlerle insanların eve ihtiyacı oluyor. Ülkece inşaat sektöründe hızlıyız. Sonuçta göç edenlerin bir şekilde evde oturmaları şart. Eski evlerinizi yenileyip kiraya verebilirsiniz. Böylece hem eviniz boş kalmaz hem de size ek bir gelir gelir. Bursa’nın çok güzel ilçeleri vardır. Bunlar Nilüfer, Osmangazi, Yıldırım, Kestel, Gürsu, Mudanya, Gemlik, Orhangazi vs dir. Bu ilçelerde birsuru insan yaşar. O fazladır ki bu insanlar yaklaşık 3 milyon insan evladı buralarda yaşamaktadır. Bursa halkının bu insanları kaldıracak gücü olması için ev yapılmalıdır.
Kestel parke Ustası: Parke işi ciddiyet isteyen bir iştir. Nasıl ki evinizin elektrik tesisatı önemliyse parke de en az o kadar önemlidir. Yaşanacak herhangi bir bozukluk durumunda oluşacak sesler ve parkedeki harabiyet vermiş olduğunuz paranın boşa gittiğinin tescili olur. Genel problemler parkenin altında taş kalması, parkelerin yerlerine tam oturamaması gibi şeylerdir. Parke aynı zamanda ısı yalıtımı da yapmaktadır. Buna ek olarak estetik zevke de hitap eder ve evinizin genç bir görüntüye sahip olmasını sağlar.
Mudanya Parke Ustası: Çeşitli renk ve şekillerde parkeler mevcuttur. Bunları seçmek sizin zevkinize kalmıştır. Eviniz çok ışık alıyorsa açık renk parkeler güzel olur. Koyu ortamları seviyorsan da koyu renk parkeler güzel olur. Bursa parke ustası telefonu sitemizde mevcuttur. Bu telefon numarasıyla bizlere ulaşabilirsiniz. Uygun fiyat ve yüksek kalite politikamızla evinize ve cebinize iyi geleceğiz. Parke tamiri ve parke döşeme yapmaktayız. Uzun yıllardan beri yapmış olduğumuz işlerle tecrübemize tecrübe kattık. Süpürgelikle ilgili problemleriniz de olabilir. Mesela ev boyamalarından sonraki zamanlarda süpürgeliklere boya damlamış olabilir. Gelen bu boyaları temizlerken süpürgelikler çizilebilir ve süpürgeliklerde ağır hasarlar meydana gelebilir. Eğer evinizdeki süpürgeliklerde böyle bir problem varsa sitemizdeki telefon numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Süpürgelik çakımı yapıyoruz. Temiz ve hijyenik iş yapmaktayız. İşlemlerimiz esnasında ortamda toz, ses gibi şeyler olmamakta.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Arayın 0 506 244 18 08
× Destek Hattı